Červenec 2017

Cesta za pokémony - postavy - Skugga

29. července 2017 v 9:36
jméno a příjmení: Skugga Bloosmer
věk: 13 let
narozeniny: 20.8.
zaměření: trenérka
povaha: hodná a milá na pokémony
minulost: /
startér: Snivy Ryver
pokémoni co má:
image-> image -> imageRyver
pokémoni co si chytí:
image-> image -> 553.gif image by PokemonOtakuOrg Sombra
eevee_dp->Tiara
image-> imageOris
image-> image -> imageVentis
electrike photo: Electrike 309.gif -> manectric photo: Manectric 310.gifSparkle

Cesta za pokémony - postavy

29. července 2017 v 9:16
postavy:


Cesta za pokémony - přihláška

28. července 2017 v 13:33
Cesta za pokémony. Pokud se chcete přihlásit, vyplňte:

1. Jméno a příjmení vaší postavy (nějaké smysluplné, kterýkoli jazyk)
2. věk vaší postavy
3. Narození vaší postavy
4. Zaměření (trenér, koordinátor, chovatel, pozorovatel, trenér nějakého typu + vymyšlená, ty specifikovat o co jde - lovec pokladů, zdravotní sestra co putuje...)
5. Obrázek
6. povaha
7. minulost
8. Startér + zda se vyvine + případná přezdívka
9. Ostatní pokémoni, které si chytíte (max 5) + zda se vyvinou + případné přezdívky.

Cesta za pokémony

28. července 2017 v 13:33
Toto je příběh, kde trenéři a trenérky pokémonů vyrazí na cestu si splnit své sny a cíle. Takový ten normální pokémoní příběh.

Díly

Díl 1 - Darkness zakládá tým, Purpura začíná vést tým

24. července 2017 v 22:28
Když bývalá vůdkyně předala vedení Purpuře, opět znevýhodněná Darkness utekla. Nyní se probudila v malé jeskyni.

/Darkness/
Darkness vylezla z jeskyně a podívala se kolem. Všude byl slunečním svitem prozářený les. Darkness sledovala okolí. Nikde nikdo. Co tady budu dělat? Napadlo ji. Měla chuť se vrátit, ale ne jako odstrkovaná umbreon, ale jako právem dědička týmu a klidně si ho vybojovat...

/Purpura, Tým dobra/
V týmu dobra se všichni ale už pomalu scházeli na večeři. Po večeři se vydali do svých domovů. Purpura a Leafi si lehly do doupěte jejich matky a otce. Light si lehnul do malého doupěte, Daisy došla na louku, kde si lehla do pelíšku z vysoké trávy, který se také ve vysoké trávě nacházel. Grass si lehl do "domečku" v lese. Vand si lehnul do doupěte, který byl sice na souši, ale vchod měl ve vodě a Espa byla ještě chvíli vzhůru, ale když všichni usnuli, dnouho vzhůru sama nevydržela.
Ráno, když se všichni kromě Espy probudili šli všichni na snídani. Espa přišla na snídani, když už byli všichni skoro po jídle. Všichni věděli, že Espa chodí spát později, ale také později vstává. Purpura to neviděla, jako nic špatného, když je vzhůru o půl hodiny, o hodinu déle, než ostatní, to někdy i Leafi, ale být celou noc vzhůru a dopoledne prospat... To jí přišlo divné. Po snídani, když dojedla i Espa si je všechny zavolala: "Chtěla bych s vámi mluvit. Jako vaše nová vůdkyně bych chtěla, aby jste byli šťastní. Nic se pro vás nemění, jen vůdkyně. Pravidla zůstávají, ale raději je zopakuji:
Záměrně nevyvolávat hádky
Když uvidíte zraněného pokémona, či jiného, co potřebuje pomoci, pomozte mu
Když uvidíte pokémona, jak šikanuje jiného, šikanovanému pomozte
Je lepší věci řešit slovně, než zápasem
Záměrně nevyvolávat boje s cílem, zranit druhého, zesměšnit ho...
Tréninkové zápasy jsou dovolené, ale nezraňte se
Je přísně zakázáno kohokoliv šikanovat, urážet, zesměšňovat či jinak nevhodně se k němu chovat či na něj upozorňovat!"
Poslední pravidlo Purpura zvláště zdůraznila. "Toto si pamatujte." řekla ještě a pustila je.

/Darkness i hodný tým - území hodného týmu/
Dakrness, která v noci prohledávala okolí území týmu svojí sestry se rozhodla, že se tam vrátí. Už bylo ráno a Darkness dorazila k táboru. "A hele, Darkness se uráčila přijít..." poznamenal Grass. "Zmlkni!" křikla dotčená Darkness a vypálila na něj stínovou kouly. "Porušuješ pravidla." "To je mi jedno." Prskla Darkness a šla najít svojí sestru. Uviděla jí, jak si s Leafi o něčem povídají.
"Purpuro!!" Zavolala umbreon a espeon se otočila. "Co tu děláš?!" spustila na Dark. "Přišla jsem si vzít to, co mi podle práva náleží." řekla Darkness a pokračovala: "Přišla jsem si pro tým." "Jak jako pro tým?" "Jsem právoplatná dědička." objasnila umbreon Purpuře její otázku. "A to od kdy? Matka předala vedení mě." nevzádala se vůdkyně týmu. "Ale právoplatným dědicem měla být ta, která bude nejstarší!" křikla, ale espeon řekla: "Má matka předala vedení mne. A náš otec by to udělal také." "To je možné. Ale já tě vyzívám na zápas o vedení týmu!" zavolala rozhořčená Darkness.
Purpura stála jako opařená. Věděla, že s Dark ještě nikdy nevyhrála. "A když nebudu zápasit?" "Vezmu si ho násilím." prskla Darkness. "No dobře..." řekla espeon a postavili se s Dark proti sobě.
"Tak, začni." přenechala sebevědomně Dark zahájení Purpuře. "Dobře." řekla Purpura a použila psychický paprsek. Dark se mu vyhla apoužila stínovou kouly, které se vyhla Purpura. Ta hned použila také stínovou kouly, ale umbreon ho odrazila ochranným útokem. A hned vyrazila do protiútoku temným pulsem. Temný puls zasáhl a Darkness použila kousavý útok. Purpura nemeškala a použila Psychický paprsek, a i přes zásah kousavým útokem zasáhla svou sestru. Ta se však zvedla a použila železný ocas. Než stihla Purpura zareagovat, už dostala. A v tom tam přišla Leafi a ostatní. "Purpuro!" zavolala Leafi a použila energetickou kouly a srazila Dark. "Přestaň!" křikla umbreon. "Toto je boj o vůdcovství." dořekla a použila stínovou kouly na Purpuru, kterou zasáhla. "Ne." zavolali pokémoni z hodného týmu a všichni zaútočili na Darkness. Light, Daisy, Grass, Vand, Espa i Leafi. Darkness dostala spoustu zásahů, ale odmítala odejít. To bylo pod její úroveň. Nikdy by neutekla z boje. Tým ji porazil a potom se rozešli. na zemi tam ležela omráčená umbreon. Když se probrala, odešla.

/Hodný tým/
Když vyhráli, šli to oslavit. Šli na procházku a společně se na louce radili, jak zastavit Darkness. Na ničem se však neschodli. "Určitě se tu ještě objeví." říkala vůdkyně. To nikdo nepopíral a všichni věděli, že je topravda.

/Darkness, zlý tým/
Když Dark odešla z území hodného týmu, rozzhořčena šla lesem a na nic, než na svou porážku nemyslela. Byla rozzlobena porážkou, kterou jí zasadila její sestra a její tým. Vyhrála by. Jak tak šla, nevnímala okolí a všimla si, že se něco mihlo v lese kus od ní. Až po chvilince jí to však došlo. Zbystřila a podívala se do stínu. Ve stínu byl pokémon houndour. "Vrrr. Kdo jsi a co tu chceš?" zavrčela otáveně Darkness. "A ty?" zeptal se houndour. "Kdo jsi?!" křikla a vypálila na něj stínovou kouly a použila kousavý útok. Houndour použil plamenomet, umbreon použila ochranný útok a tím odrazila plamenomet, nárazovým útokem srazila houndoura a znemožnila mu pohyb. "Kdo jsi?!" křikla s vyceněnými tesáky. Houndour nejdřív vypadal, že jí to neřekne, ale nakonec se rozhodl jí to říci a řekl: "Shade." a dořekl. Nebo spíš křikl: "A pusť mě!" Křikl a Darkness se ho zeptala: "Proč?" "Sem sem přišel, nevěděl jsem, že zde jsi ty." "Tam je má sestra. A já ji potřebuji porazit. Mohla bych si na tobě vybít vztek." "Můžu ti pomoci. Boje mám rád. Ale je to jen nabídka. Nechci to po tobě a nebudu se toho dožadovat." Darkness zvážněla, pustila ho a řekla: "To nezní špatně. Dobrá. Tímto zakládám Zlý tým." a Darkness založila Zlý tým složený z ní a Shadeho.

Pokračování příště...


PS: Omlouvám se, že zde nejsou obrázky. V dalším už budou, sem je možná dodám.

Spřátelené blogy

23. července 2017 v 18:45
Spřátelené blogy:

Pravidla:
1. Pokud bude blog neaktivní více jak 4 měsíce, mohu vás smazat
2. Musí být vidět moje ikonka.

Pokud chcete spřátelit blog, napište:
1. Jméno blogu
2. Adresa
3. ikonka

Naše ikonka:

Dobře, je trošku větší...

Pokémoní příběh - Dobro a Zlo

21. července 2017 v 9:24
Tento příběh je jednoduchý. Máme zde nějaké hodné pokémony, nějaké zlé a nějaké neutrální. A dva tými. Hodný tým a zlý tým. Je jedno, v jakém budete týmu, protože příběh je o obou!!

Dobro a zlo - příběh

21. července 2017 v 9:16
Zde je seznam dílů a Dobro a zlo.

Díly:


Dobro a zlo - díl 0 - Jak to vlastně začalo

21. července 2017 v 9:00

Díl 0 - Jak to vlastně začalo...

Jednoho dne, se jedné Espeon a jednomu Espeonovi vylíhlo vajíčko. Malá eevee byla veselá, hravá... A noci byla ráda venku a sledovala hvězdy a Měsíc... Její matka z toho opravdu nebyla nadšená, a otec už vůbec ne. Oba jí to vyčítali a snažili se její lásku ke tmě změnit v nenávist. Eevee byla samotářská, ale jednoho dne měla sestřičku. Ta ale také neměla ráda psychické síly. Měla ráda přírodu, stromy, květiny, les... Proto chtěla být leafeon. A jejich další sestra už ale byla podle představ rodičů. Noc neměla ráda, byla kamarádská a měla ráda psychické síly. A byla taková... Její nejstarší sestra by řekla: Bez hrdosti, bez cti... Při hře potřebovala vyhrát, tak někdy podváděla. Když něco spackala, hned začala se omlouvat a tak různě, její nejstarší sestra však hrdě stála a akorát, jak se říká, přilévala olej do ohně. Nestěžovala si, že ji něco bolí a akorát hrdě snášela rány.

Nalezený obrázek pro 3 eevee.gifnejstarší eevee
Nalezený obrázek pro 3 eevee.gif druhá nejmladší eevee
Nalezený obrázek pro eevee a espeon.gifnejmladší eevee a jejich matka

Druhá nejmladší eevee se chtěla vyvinout v leafeona a protože noc neměla moc ráda, ale i tak jí nevadila a byla společenská, jejich matka jí to dovolila. Když se to nejstarší eevee dozvěděla, strašně se naštvala, jak to, že její sestry se můžou vyvinout do evoluce, jaké chtějí a ona ne. "Nemají rády noc. Tedy, alespoň ne tolik, jako ty. A jsou společenské. Ty ne." "No a?" zavolala nejstarší eevee na matku. "Až se změníš, vyviň se." Řekla jí matka. Nejstarší Eevee se však vůbec nezměnila. A jednoho dne pro ní matka přišla: "Pojď." řekla a někam jí odváděla. "Kam jdeme?" zeptala se eevee. "To je překvapení." řekla její matka, protože tušila, že se jí to líbit nebude. "Já to chci vědět." řekla nejstarší eevee, zastavila a odmítala jít dál. "Dobře, máme soothe bell, jdeš se vyvinout." Řekla jí její matka. "Tvá nejmladší sestra Purpura se chtěla vyvinout v espeona, my jí to schválili a ona si vybrala jméno Purpura, tvá druhá sestra, Leafi se chce vyvinout v leafeona, také jsme jí to schválili a jméno si vybrala Leafi. A teď se vyvineš a vybereš si jméno ty. Ani Purpura, ani Leafi se sice ještě nevyvinuly, ale už vědí, v koho se vyvinou. Nemůžeš ovšem mít jméno s vodou a být flareon. Jen tobě říkáme dál jen eevee." Řekla jí ještě matka a šla do jeskyně. Eevee šla opatrně za ní. "Ale, já potřebuji k vývinu noc." řekla, když vstupovala dovnitř. "Nejlepší je espeon, umbreon je ten nejhorší a já ti ho neschvaluju. Nechci, aby jsi byla umbreon." řekla a hodila po ní soothe bell. Eevee se vyhla, aby se nevyvinula a utekla. Ten den se už nevrátila. Ani na noc ne. V noci byla v lese a potulovala se po lese. Hledala soothe bell, protože jí bylo jasné, že její matka jí soothe bell na vývin v umbreona nedá. Její otec se jednou vydal pryč, a už se nevrátil. A stejně by jí to také nedovolil...
A eevee hledala a hledala po lese, až přišel den. Eevee se však nevrátila a hledla dál. Odrazila útok teddiursy, který nadšeně běžel ke stromu u kterého se chystala spát a potom na ní zaútočil. Útok se jí podařilo ale odrazit a teddiursa utekl. Eevee spala pod stromem celé dopoledne. Pozdě odpoledne se probudila a šla dál. Hledla soothe bell. Koukala všude možně, později obracela kameny, ale nemohla ho najít. Přišel večer, soumrak, ten se změnil na tmu... V noci stále hledla, až se jí to podařilo. Uviděla na zemi ležet soothe bell. "Mám ho." vykřikla nadšením a ihned, bez rozmýšlení se ho dotkla...
Nalezený obrázek pro eevee evolve.gif
...začala zářit a vyvinula se. Změnil se její tvar i schopnosti. Přestala zářit a podívala se na sebe... Potom a šla tmou dál. Když začalo svítat, šla spát. Už ale jako umbreon. Když se odpoledne probudila, vrátila se domů. Její matka byla naštvaná, ale už s tím nemohla nic dělat. Umbreon si vybrala jméno Darkness.
Po nějaké vzala jejich matka Leafi pryč. Večer se vrátili. Leafi už ale nebyla eevee. Už byla Leafeon. Když byli na cestě, Leafi se to dozvěděla. Proto šly rychle. Když uviděli moss rock, eevee trénovala a trénovala. Potom se dotkla moss rocku a... začala zářit a vyvíjet se. A stála tam leafeon. Podívala se na sebe a byla hrozně šťastná. Vydali se domů, kde byla eevee Purpura a Umbreon Darkness a celý malý tým. Leafi nemežkala a nučila se svůj první travní útok - energetickou kouly.
Nalezený obrázek pro leafeon attack.gif
A co Purpura? Ta byla ještě malá, ale jen co mohla, vzala ji její matka do jeskyně, kde byl soothe bell a dala jí ho. Purpura zavřela oči, nadechla se a řekla: "Espeon." Otevřela oči, dotkla se předmětu a začala zářit a vyvíjet se. A vyvinula se. Byla z ní fialová espeon.
Nalezený obrázek pro espeon.gif
Přišly k týmu a tým viděl dvě espeon. Jejich matka i nadále však vedla tým. Ale jen do té doby, než se něco dozvěděla. Dozvěděla se, že jejího partnera chytili lidé a je to trenér pouze eevee evolucí. Vydala se ho najít a sejít se tak po dlouhé době se svým partnerem.
"Dobré ráno. Musím vým všem, něco oznámit." řekla. "Zjiszila jsem, kde je můj partner. Nemůže se sem však vrátit a já po něm strádám až moc. Je mi to líto. Vydám se za ním. Buď ho osvobodím, nebo budu s ním, jako ochočený pokémon. Ať tak či onak, vedení týmu jsem se rozhodla předat." Řekla a všichni jí napjatě poslouchali. Její nejstarší dcera byla Darkness, měla právo být dědičkou týmu, ale všichni věděli, že její vývin nenávidí a Darkness sama pociťovala, že jí její matka nemá moc v oblibě. "Rozhodla jsem se..." Pokračovala zatím vůdkyně týmu: "Že vedení týmu předám své dceři..." Udělala přestávku, aby je všechny napínala a potom to řekla: "Purpuře." Všichni propukli v jásot, blahopřáli nové vůdkyni, jen Darkness seděla zaraženě a smutně koukala. Byla odstrčena. Zase. A aby toho nebylo málo, Purpura prohlásila: "Spousta týmů, má nějakého zástupce. Býval to můj otec. Já si za zástupkyni volím Leafi." Všichni byli nadšení, až na Darkness. Bývalá vůdkyně se rozloučila s Leafi a Purporou zvlášť a potom celým týmem a odešla. Uražená Darkness jenom sledovala, jak odchází a smutně seděla. Opět si připadala odstrčeně, nechtěně... A to se to v ní zlomila. Byla naštvaná. Měla právo mluvit, ale nikdo ji nenechal. Měla právo vést tým, její matka jí vedení nepředala. Leafi to nevadilo, že je pouze zástupkyně, ona také neměla právo být vůdkyní. Pouze, pokud by nejstarší Darkness nepřijala vůdčí postavení... Ale Darkness se změnila. Byla naštvaná, utekla do lesa, za hranice týmu a tam smutně hledla místo, kde bude žít.

/Darkness/
Darkness běžela a měla co dělat, aby nebrečela nad tou nespravedlností. Nikdy neberečela, že by jí něco bolelo, ale tahle nespravedlnost ji velmi zasáhla. Vždy byla odstrkovaná, myslela si, že jednou nebude... Teď se těchto myšlenek zbavila a toulala se po lese. V lese narazila na hory. Šla ho zalesněných hor a našla tam díru. Z této dírry ve skále si udělala doupě. Tam usnula a večer se probudila a šla ven z doupěte...

/Purpura, Leafi, hodná strana/
Zatím co Darkness utíkala, oslavy vrcholily. Matka Purpury a Leafi i Darkness se jich neúčastnila, ta už byla pryč. Pokémoni jedli různé berry, co komu chutnalo. Všichni byli prostě šťastni. Povídali si, radili Purpuře i Leafi, přáli jim hodně štěstí... Na Darkness nikdo ani nevzpomněl. Až je potom Purpura utičila: "
Všem vám moc děkuji. Opravdu vám moc děkuji a vážím si toho, že mi věříte, a věříte také, že budu stejně dobrá, nebo i lepší, jako má matka. A já doufám, že vás nezklamu. Hodně štěstí, klidných a veselých dnů, našemu týmu." Všichni propukli opět v jásot a ten nebral koncí...Obrázky zdroje:

Dobro a zlo - postavy

21. července 2017 v 9:00
Purpura
espeon_pt
Minulost a povaha: Purpura je úplně stejná, jako její matka. Nemá ráda zlo, stejně, jako dříve obě její setry, ale hlavně má ráda psychické síly. A navíc zastává názor, že v noci se spí. Nenutí ho nikomu, ale ona noc nemá v oblibě. A je velmi kamarádská. Proto jí matka často nadržovala. A právě proto jí také předala vedení, byť je nejmladší. Nemá ráda boje a vše se snaží řešit diplomacií. Slabší chrání.
Útoky: psychický paprsek, nárazový útok, stínová koule, ochranný útok, švih ocasem, železný ocas, zmatení, hbitý útok

Leafi
leafeon blackwhite
Minulost a povaha: Leafi je starší sestra Purpury, ale je mladší než Darkness. Leafi je hodná, milá, nikomu by nikdy nechtěla ublížit. Tma jí nevadí, ale většinou také v noci spí. Psychické síly ji nikdy netáhly, má ráda přírodu. proto se také vyvinula v leafeon. Chce přírodu chránit a své doupě má ozdobené květinami a je na pomezí lesa a louky, aby mohla být často jak v lese, kde je spousta stromů, tak na louce, kde je spousta lučních květin.
útoky: nárazový, ochranný útok, stínová koule, švih ocasem, železný ocas, listová břitva, šlehavý útok, energetická koule

Light
Nalezený obrázek pro pokémon pichu,gif
Minulost a povaha:Light byl dříve šikanován. Ostatní to bavilo, ale jeho to samozřejmě rozhodně nebavilo. Hodně ho to trápilo, brečel kvůli tomu a stěžoval si, jak ho to bolí. Jednou to ale uviděla matka Purpury, Leafi a Darkness a ty, co ho šikanovali nejprve chtěla přesvědčit. ať toho nechají, potom je ale zahnala. Light se rozhodl připojit do týmu. Brečí a stěžuje si, že ho něco bolí pořád, ale už je i veselý, hravý a kamarádský, protože ho nikdo nešikanuje.
útoky: nárazový útok

Daisy
Nalezený obrázek pro pokémon chikorita.gif
Minulost a povaha: Daisy je hodná, milá a přívětivá. Příroda jí bývá jedno, až na vysokou trávu, kde ráda pobýá a na její oblíbené květiny: kopretiny. A právě proto, že je hodná se rozhodla přidat i hodné straně a pomáhat chránit pokémony. Nikdy by nikoho nenechala, aby někomu ubližoval. Je veselá a někdy trochu hyperaktivní. Může mít i sklony k pýše na svojí krásu, ale to nebývá často a většinou jí to brzy přejde. Když je něco důležitého, zdobí se květinami, hlavně ale barevnými květy a kopretinami.
útoky: nárazový, šlehavý útok, listová břitva, energetická koule

Grass
treecko blackwhite
Minulost a povaha: Grass je odmala bojovník. Nejprve napadal, koho potkal, aby s ním změřil své síly. To ho později pustilo a začalo mu docházet, že takto moc nezesílý. Proto se přidal do týmu. On je hodný, milý, přívětivý i kamarádský, ale jen, pokud zrovna nechce trénovat. To je z něj úplně jiný pokémon. Nemá slitování a trénuje s kým se mu zachce. Tento "tréninkový" stav nemá moc dobře pod kontrolou, ale už se to lepší. Je pro něj jednoduché propadnout do tréninkového stavu, kdy musí trénovat anic jiného už nezvládá. Dostat se z něj už je pro něj obtížné, a většinou tento stav končí naprostým vyčerpáním Grasse.
útoky: nárazový, listová břitva, energetická koule, švih ocasem, listová bouře, hyper paprsek, semínkový útok

Espa
Minulost a povaha: Espurr se všichni smály, pdle vzhledu. Byla jediný espurr v okolí. A navíc jediný psychický pokémon. K novým pokémonům má respekt, ale pokud ví, že jste v týmu a nebudete se jí smát, zjistíte, že je ho hodná a kamarádská espurr, která se bojí, kdo jí zase bude pomlouvat. Nikdy by nikomu schválně neublížila. Samozřejmě mimo zápasy, kde se snaží vyhrát.
útoky: zmatení, lstivý pohled, škrábavý útok, psychický paprsek

Vand
Nalezený obrázek pro pokémon mudkip.gif
Minulost a povaha: Vand dříve žil u potoka. Když se ale dozvěděl o hodném týmu, rozhodl se tam přidat a chránit ostatní pokémony (kromě ohnivých). Jeho jméni je pro něj naprosto přesné. vand znamená voda a on miluje vodu. Rád v ní plave, stříká na všechny kolem a považuje vodu za zachránce všeho. Nikdo před ním nesmí říci potopa, tsunami či něco takového, kde ničí voda. Zato požár, to je něco jiného. Ten totiž voda uhasí a Vand má pocit, že voda je nejlepší živel a vždy byl a vždy bude. A vodní pokémoni jsou tím pádem nejlepší, ale Purpuru i Leafi s tímhle neotravuje. Zato nemá rád ohnivé typy.
útoky: nárazový, vodní dělo

registrovaní:

Terminus
image
minulost a povaha:
Terminus se narodil v rodině která dbala na správné vychování. Takže se brzo stal velice dobře vychovaným pokémonem, ale jeho otec nezapomínal že jako správný pokémon bojového typu musí umět bojovat a tak po několika trénincích zvládl bojovat docela dobře. Mladý Terminus však po čase měl dost toho samého prostředí a tak jeho rodiče svolili k jednomu, že ho pustí prozkoumávat svět. Mladý nezkušený Terminus tedy šel, první nemilá zkušenost ho potkala ještě téhož večera. Napadadlo ho pár Beedrilů a jelikož byli v přesile tak to Terminus nezvládl, nyní zranění Terminus který možná zanedlouho upadne do bezvědomí hledá někde nějakou pomoct. Terminus je gentleman, se slovy to umí velice dobře a tak nemá problém "Okouzlit" nějakou dámu. Je to vyloženě diplomat nikdy se nepřeřekl a tak, ale nemyslete si že by byl namyšlený, to ne on je milý přátelský pokémon. Ale tak jak dobře to umí mluvit umí i bojovat, ale existuje jeden důvod kdy bojuje ze všech sil které má. A to když před ním urazíte samici. Jako správný getleman přece bude bojovat za čest samice která byla uražena..naposledy , no nehledí zrovna na sebe.
útoky: Aurová koule, boj z blízka, extrémní rychlost, zemětřesení, blesková rána.

zlé postavy:

Darkness
umbreon blackwhite
Minulost a povaha: Nejstarší ze sester Purpura, Leafi a ona. Dříve neměla ráda zlo, byla hodná, ale měla ráda noc a nechtěla spát, chtěla se vyvinout v umbreona, což byla podle její matky nejhorší evoluce. A navíc je samotářská. Proto měla vždy pocit, že jí ani matka, ani sestry nemají moc rády. A otec prý byl jako její matka. Když její matka předala vedení její nejmladší sestře Purpuře, rozhodla se, že už s nima nebude a odešla a založila zlou stranu. Zastává názor, že jako nejstarší měla převzít vedení právě ona. Má ráda boje a často trénuje. Nikdy by z boje neutekla. Dříve byla vlastně odstrkována, teď se však teprve ukazuje, jakou má sílu. Pokémony z hodné strany její sestry nenávidí, včetně jejích sester, ale pro pokémony na zlé straně by padla.
útoky: nárazový, ochranný, stínová koule, švih ocasem, železný ocas, kousavý útok, temný puls, hrabavý útok, měsíční záře

registrovaní:

Shade
Nalezený obrázek pro houndour gif
minulost a povaha:
Jak je známo Houndourové žijí ve smečkách a tak není překvapení že Shade se již v jedné smečce narodil. Narodil se rovnou páru který smečku vedl, ano narodil se takzvaným alfám, ale jak brzo zjistil už měl bratříčka , jeho bratr se jmenoval, Eternos. Tím pádem prvorozený byl Eternos jemu bylo prý předurčeno aby pak převzal vedení smečky až vyroste. Ačkoliv byl Shade druhorozený rozhodně mu nebyla upřena pořádná výchova. Naučil se lovit v noci i ve dne, a to nejdůležitější každý večer postupoval tvrdý trénink, jako menší kňučel trénink neměl rád, ale postupem času si trénink zamiloval a když má volný čas tak většinou trénuje aby zesílil své útoky. Čas plynul dál a Eternos převzal vedení smečky, mladý Shade měl však jiné přání. Chtěl prozkoumávat svět, a tak po dlouhém přemlouvání rodičů a dokonce i po přemlouvání bratra mu bylo dovoleno že může jít, však pod jednou podmínkou že se jednoho dne vrátí, třeba jen na jeden den , ale rodiče ho pak chtějí ještě vidět. Poslední slova které slyšel od svých rodičů byli "Máme tě rádi ..jsme na tebe pyšní a vždy budeme synu" Takže nyní cestuje
Říká se nesuď knihu podle obalu..tedy pokémona podle toho co o něm říkají, ale podle všech je Houndour pes z pekel a jeho povaha tomu plus mínus odpovídá. Shade je na povrch velice hrdý pokémon, který by vás dokázal urazit jedním slovem, nepočítejte že by se vám nějak omluvil..tedy aspoň ne za začátku. Pokud přetrpíte jeho povahu že od něj neuslyšíte ani slovo co by vás potěšilo tak poznáte že Shade je pokémon který by za své přátelé položil život. I přesto když už budete jeho kamarád, asi nepochopíte jeho smysl pro humor.. Protože pro něj jsou vtípky když se baví on , ale jestli se už baví i ti druzí? Na tom mu až tak nezáleží.
Ale když to přežene tak se vám dokáže omluvit, však dále, pokud jste jeho kamarád můžete se mu svěřit s nějakým tajemstvím a můžete si být jisti že vaše tajemství nikomu nevyzradí. A výjimečně se stává že by pro vás měl i nějaká utěšující slova, ale to se skoro vůbec nestane. Jeho volný čas věnuje tréninkům a občas se stává že na zápasy vyzve i silnější pokémony, bolest či rány však snaší hrdě, také co pobral je že v zápasech využívá rychlost. Ale co ještě více používá je síla. Protože on síly pobral docela dost. A dále nemá rád když mu někdo rozkazuje, možná že to má po rodičích , ale má mírně vůdcovskou povahu a takový tvrdý pohled, malý pokémoni se ho díky tomu docela bojí.
útoky: Smog, ohnivý tesák, plamenomet, drtivý útok, Řev (Roar)

Nyx
Nalezený obrázek pro pokemon sneasel.gif
minulost a povaha:
Nyx se narodila dvoum Sneaselům kteří se odmítali vyvinout, prý to neschvalují Nyx to bylo ze začátku jedno, měla svojí rodinu ráda a byla hodná a rodiče se jí plně věnovali, a také se jí snažili vštěpit nenávist k vývinu, a to byla první věc co jí donutilo udělat to co udělala. Ale zpět k tomu, její rodiče vždy tvrdili že vývoj není třeba že vývoj je prý hnusný. Ale Nyx to viděla jinak. Ten vývoj jí přímo uchvátil. A pak to přišlo když se rodičům narodila další.. Byla to sestřička, pojmenovali ji Nox. Ta už byla podle představ rodičů nechtěla se vyvinout, a Nyx jedné noci stála před doupětem a hleděla na měsíc. Začínala mít pocit že jí rodiče od narození sestry odstrkovali. Jednoho dne to rodičům prostě oznámila "Chci se vyvinout!" proběhla hádka a rodiče na Nyx hodili věčný kámen aby se nikdy nemohla vyvinout, Nyx se díky bohu vyhnula, a pak udělala to jediné co jí v tu chvíli napadlo..utekla od rodičů ..Nyní? Hledá to co jí pomůže se vyvinout a hodlá se vyvinout co nejdříve.
Dřív milá a přátelská Nyx se stala mírně necitelnou, skoro na všechno má nějakou sarkastickou poznámku, ale ráda provádí ostatním vtípky , ale všechno s mírou ví kde to má meze. Je sice těžké se s ní spřátelit , ale když už to někdo zvládne je Nyx kamarádka do zápasů kde by za vás klidně položila život bylo by to třeba. Jinak je Nyx velice rozumná, a má to v hlavě srovnané, je to taková hlavička. Ráda krade ostatním věci.. a někdy je i vrátí, ale to jen někdy. Však když už něco naplánuje..plán to je velice promyšlený.
útoky: Hrabavý útok, Ledový paprsek, ochranný útok, dvojitý útok (zdvojení) stínová koule, ledová rána, přitažlivý útok

Eras
minulost a povaha:
Znáte pocit když vám rodiče chtějí plánovat osud? No mladý Eras ho zná až moc dobře, jakožto Rockruff má dvě možnosti vývinu, denní formu nebo "Půlnoční" formu, denní forma vypadala jako vlk. Ale ta půlnoční forma..nevěděl k čemu to přirovnat, ale připomínalo mu to něco nebezpečného něco čeho by se měli ostatní bát, problém byl však jeden narodil se ve smečce kde všichni přijali denní formu, mezitím co ostatní děti trénovali ve dne , tak on ve dne spal a trénoval když ostatní spali, takhle to nějakou dobu pokračovalo, a když si smečka uvědomila že Erase nezmění jednoho dne když spal ho odnesli daleko od nich..a od té doby se toulá.. vždycky měl rád tmu a nehodlá to měnit.
Eras je takové malé trdlo, tu a tam ještě dokonce zakopne o své vlastní nožky. Prozatím se zdá že pobral více síly než rozumu, ale si někdo Erasa vezme takzvaně pod "ochranná" křídla a ještě tomu ten dotyčný bude mít rád tmu a tak, tak k němu Eras bude vzhlížet. A ačkoliv je ještě docela malý mohl by být docela užitečný má totiž "talent" objevit se tam kde by mohl být potřeba, je sice malý ale někdy je až moc šikovný..
útoky: drtivý útok, kamenné ostří, dvojitý útok, kamenný hrob, kamenný vrh, kamená lavina (nebo sesuv), ohnivý tesák, bleskový tesák, řev

neutrální postavy:

Matka Purpury, Leafi a Darkness
espeon_pt
Objevuje se pouze v díle 0. V ostatních se o ní ani moc neluví. Vždy je o ní napsáno jako o matce Purpury, Leafi a Darkness, nebo o bývalé vůdkyni (v případě většiny dílu 0 vůdkyni). Je to hodná Espeon, která založila hodný tým. Nenávidí, když někdo ubližuje pokémonům, nenávidí zlo, nemá ráda noc, v noci se podle ní má spát. Nejlepší evoluce je podle ní espeon a nejhorší umbreon. Umbreony nenávidí a proto í štve, že Darkness má ráda tmu a vyvinula se v umbreona. Má ráda psychické síly a je společenská. Boje nemá ráda a spoustu toho řeší slovně.
Vyzvala na zápas trenéra eevee evolucí, který chytil jejího patrnera. Prohrála a on jí chytil, dle dohody - vyhraje ona, pustí jejího partnera, vyhraje on, přidá se k němu.

Otec Purpury, Leafi a Darkness
espeon_pt
Objevuje se v 0. díle. V dalších se o něm pouze mluví. Je o něm napsáno jako o otci Purpury, Leafi a Darkness, o zástupci vůdkyně, o jejím patrnerovi... Je to hodný Espeon, který nenávidí ubližování pokémonům, ale ještě víc nenávidí noc a temné typy a tudíž za vším zlým vidí noc a temné typy. V noci se má prý spát. Nejlepší evoluce je podle něj Espeon a nejhorší Umbreon. Má rád psychické síly, je společenský a nemá rád boje. Jednou ho ale chytil trenér pokémonů. Od té doby žije s trenérem eevee evolucí a již i s jeho partnerkou.

Dobro a Zlo - přihláška

21. července 2017 v 7:29
Chcete se registrovat? To jsem ráda. Přečtěte si pravidla a vyplňte registraci:

Pravidla:
1. Hned se nevztekej, když se ti něco v příběhu nepovede
2. Nemám milión ruk, nepíši jen tento příběh.
3. Nepoužívej sprostá a jinak nevhodná slova, případně je vyhvězdičkuj, ale nepiš nic typu: Do p***le, k***a... V rozumné míře.
4. Píšu podle vaší povahy, minulosti a někdy se zeptám, jak to chcete, pokud se vám něco nelíbí, hned se nevztekejte, ale napiště mi to v klidu.
Registrace:

1. Jméno
2. Druh
3. Který tým (dobro, zlo, neutrál - neutrálů nejméně!!")
4. Minulost
5. Povaha
6. Vývin?
7. ostatní

Pokémoní příběhy

21. července 2017 v 7:29
Zde jsou hrdinové příběhu pokémoni:

Příběhy:

Divoký Les

Příběhy

20. července 2017 v 17:49
Tento blog je příběhový. Jsou zde různé příběhy.