Díl 1 - Darkness zakládá tým, Purpura začíná vést tým

24. července 2017 v 22:28
Když bývalá vůdkyně předala vedení Purpuře, opět znevýhodněná Darkness utekla. Nyní se probudila v malé jeskyni.

/Darkness/
Darkness vylezla z jeskyně a podívala se kolem. Všude byl slunečním svitem prozářený les. Darkness sledovala okolí. Nikde nikdo. Co tady budu dělat? Napadlo ji. Měla chuť se vrátit, ale ne jako odstrkovaná umbreon, ale jako právem dědička týmu a klidně si ho vybojovat...

/Purpura, Tým dobra/
V týmu dobra se všichni ale už pomalu scházeli na večeři. Po večeři se vydali do svých domovů. Purpura a Leafi si lehly do doupěte jejich matky a otce. Light si lehnul do malého doupěte, Daisy došla na louku, kde si lehla do pelíšku z vysoké trávy, který se také ve vysoké trávě nacházel. Grass si lehl do "domečku" v lese. Vand si lehnul do doupěte, který byl sice na souši, ale vchod měl ve vodě a Espa byla ještě chvíli vzhůru, ale když všichni usnuli, dnouho vzhůru sama nevydržela.
Ráno, když se všichni kromě Espy probudili šli všichni na snídani. Espa přišla na snídani, když už byli všichni skoro po jídle. Všichni věděli, že Espa chodí spát později, ale také později vstává. Purpura to neviděla, jako nic špatného, když je vzhůru o půl hodiny, o hodinu déle, než ostatní, to někdy i Leafi, ale být celou noc vzhůru a dopoledne prospat... To jí přišlo divné. Po snídani, když dojedla i Espa si je všechny zavolala: "Chtěla bych s vámi mluvit. Jako vaše nová vůdkyně bych chtěla, aby jste byli šťastní. Nic se pro vás nemění, jen vůdkyně. Pravidla zůstávají, ale raději je zopakuji:
Záměrně nevyvolávat hádky
Když uvidíte zraněného pokémona, či jiného, co potřebuje pomoci, pomozte mu
Když uvidíte pokémona, jak šikanuje jiného, šikanovanému pomozte
Je lepší věci řešit slovně, než zápasem
Záměrně nevyvolávat boje s cílem, zranit druhého, zesměšnit ho...
Tréninkové zápasy jsou dovolené, ale nezraňte se
Je přísně zakázáno kohokoliv šikanovat, urážet, zesměšňovat či jinak nevhodně se k němu chovat či na něj upozorňovat!"
Poslední pravidlo Purpura zvláště zdůraznila. "Toto si pamatujte." řekla ještě a pustila je.

/Darkness i hodný tým - území hodného týmu/
Dakrness, která v noci prohledávala okolí území týmu svojí sestry se rozhodla, že se tam vrátí. Už bylo ráno a Darkness dorazila k táboru. "A hele, Darkness se uráčila přijít..." poznamenal Grass. "Zmlkni!" křikla dotčená Darkness a vypálila na něj stínovou kouly. "Porušuješ pravidla." "To je mi jedno." Prskla Darkness a šla najít svojí sestru. Uviděla jí, jak si s Leafi o něčem povídají.
"Purpuro!!" Zavolala umbreon a espeon se otočila. "Co tu děláš?!" spustila na Dark. "Přišla jsem si vzít to, co mi podle práva náleží." řekla Darkness a pokračovala: "Přišla jsem si pro tým." "Jak jako pro tým?" "Jsem právoplatná dědička." objasnila umbreon Purpuře její otázku. "A to od kdy? Matka předala vedení mě." nevzádala se vůdkyně týmu. "Ale právoplatným dědicem měla být ta, která bude nejstarší!" křikla, ale espeon řekla: "Má matka předala vedení mne. A náš otec by to udělal také." "To je možné. Ale já tě vyzívám na zápas o vedení týmu!" zavolala rozhořčená Darkness.
Purpura stála jako opařená. Věděla, že s Dark ještě nikdy nevyhrála. "A když nebudu zápasit?" "Vezmu si ho násilím." prskla Darkness. "No dobře..." řekla espeon a postavili se s Dark proti sobě.
"Tak, začni." přenechala sebevědomně Dark zahájení Purpuře. "Dobře." řekla Purpura a použila psychický paprsek. Dark se mu vyhla apoužila stínovou kouly, které se vyhla Purpura. Ta hned použila také stínovou kouly, ale umbreon ho odrazila ochranným útokem. A hned vyrazila do protiútoku temným pulsem. Temný puls zasáhl a Darkness použila kousavý útok. Purpura nemeškala a použila Psychický paprsek, a i přes zásah kousavým útokem zasáhla svou sestru. Ta se však zvedla a použila železný ocas. Než stihla Purpura zareagovat, už dostala. A v tom tam přišla Leafi a ostatní. "Purpuro!" zavolala Leafi a použila energetickou kouly a srazila Dark. "Přestaň!" křikla umbreon. "Toto je boj o vůdcovství." dořekla a použila stínovou kouly na Purpuru, kterou zasáhla. "Ne." zavolali pokémoni z hodného týmu a všichni zaútočili na Darkness. Light, Daisy, Grass, Vand, Espa i Leafi. Darkness dostala spoustu zásahů, ale odmítala odejít. To bylo pod její úroveň. Nikdy by neutekla z boje. Tým ji porazil a potom se rozešli. na zemi tam ležela omráčená umbreon. Když se probrala, odešla.

/Hodný tým/
Když vyhráli, šli to oslavit. Šli na procházku a společně se na louce radili, jak zastavit Darkness. Na ničem se však neschodli. "Určitě se tu ještě objeví." říkala vůdkyně. To nikdo nepopíral a všichni věděli, že je topravda.

/Darkness, zlý tým/
Když Dark odešla z území hodného týmu, rozzhořčena šla lesem a na nic, než na svou porážku nemyslela. Byla rozzlobena porážkou, kterou jí zasadila její sestra a její tým. Vyhrála by. Jak tak šla, nevnímala okolí a všimla si, že se něco mihlo v lese kus od ní. Až po chvilince jí to však došlo. Zbystřila a podívala se do stínu. Ve stínu byl pokémon houndour. "Vrrr. Kdo jsi a co tu chceš?" zavrčela otáveně Darkness. "A ty?" zeptal se houndour. "Kdo jsi?!" křikla a vypálila na něj stínovou kouly a použila kousavý útok. Houndour použil plamenomet, umbreon použila ochranný útok a tím odrazila plamenomet, nárazovým útokem srazila houndoura a znemožnila mu pohyb. "Kdo jsi?!" křikla s vyceněnými tesáky. Houndour nejdřív vypadal, že jí to neřekne, ale nakonec se rozhodl jí to říci a řekl: "Shade." a dořekl. Nebo spíš křikl: "A pusť mě!" Křikl a Darkness se ho zeptala: "Proč?" "Sem sem přišel, nevěděl jsem, že zde jsi ty." "Tam je má sestra. A já ji potřebuji porazit. Mohla bych si na tobě vybít vztek." "Můžu ti pomoci. Boje mám rád. Ale je to jen nabídka. Nechci to po tobě a nebudu se toho dožadovat." Darkness zvážněla, pustila ho a řekla: "To nezní špatně. Dobrá. Tímto zakládám Zlý tým." a Darkness založila Zlý tým složený z ní a Shadeho.

Pokračování příště...


PS: Omlouvám se, že zde nejsou obrázky. V dalším už budou, sem je možná dodám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shade Shade | 24. července 2017 v 22:35 | Reagovat

Supéér díl :3 rozhodně pokračuj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama