Dobro a zlo - postavy

21. července 2017 v 9:00
Purpura
espeon_pt
Minulost a povaha: Purpura je úplně stejná, jako její matka. Nemá ráda zlo, stejně, jako dříve obě její setry, ale hlavně má ráda psychické síly. A navíc zastává názor, že v noci se spí. Nenutí ho nikomu, ale ona noc nemá v oblibě. A je velmi kamarádská. Proto jí matka často nadržovala. A právě proto jí také předala vedení, byť je nejmladší. Nemá ráda boje a vše se snaží řešit diplomacií. Slabší chrání.
Útoky: psychický paprsek, nárazový útok, stínová koule, ochranný útok, švih ocasem, železný ocas, zmatení, hbitý útok

Leafi
leafeon blackwhite
Minulost a povaha: Leafi je starší sestra Purpury, ale je mladší než Darkness. Leafi je hodná, milá, nikomu by nikdy nechtěla ublížit. Tma jí nevadí, ale většinou také v noci spí. Psychické síly ji nikdy netáhly, má ráda přírodu. proto se také vyvinula v leafeon. Chce přírodu chránit a své doupě má ozdobené květinami a je na pomezí lesa a louky, aby mohla být často jak v lese, kde je spousta stromů, tak na louce, kde je spousta lučních květin.
útoky: nárazový, ochranný útok, stínová koule, švih ocasem, železný ocas, listová břitva, šlehavý útok, energetická koule

Light
Nalezený obrázek pro pokémon pichu,gif
Minulost a povaha:Light byl dříve šikanován. Ostatní to bavilo, ale jeho to samozřejmě rozhodně nebavilo. Hodně ho to trápilo, brečel kvůli tomu a stěžoval si, jak ho to bolí. Jednou to ale uviděla matka Purpury, Leafi a Darkness a ty, co ho šikanovali nejprve chtěla přesvědčit. ať toho nechají, potom je ale zahnala. Light se rozhodl připojit do týmu. Brečí a stěžuje si, že ho něco bolí pořád, ale už je i veselý, hravý a kamarádský, protože ho nikdo nešikanuje.
útoky: nárazový útok

Daisy
Nalezený obrázek pro pokémon chikorita.gif
Minulost a povaha: Daisy je hodná, milá a přívětivá. Příroda jí bývá jedno, až na vysokou trávu, kde ráda pobýá a na její oblíbené květiny: kopretiny. A právě proto, že je hodná se rozhodla přidat i hodné straně a pomáhat chránit pokémony. Nikdy by nikoho nenechala, aby někomu ubližoval. Je veselá a někdy trochu hyperaktivní. Může mít i sklony k pýše na svojí krásu, ale to nebývá často a většinou jí to brzy přejde. Když je něco důležitého, zdobí se květinami, hlavně ale barevnými květy a kopretinami.
útoky: nárazový, šlehavý útok, listová břitva, energetická koule

Grass
treecko blackwhite
Minulost a povaha: Grass je odmala bojovník. Nejprve napadal, koho potkal, aby s ním změřil své síly. To ho později pustilo a začalo mu docházet, že takto moc nezesílý. Proto se přidal do týmu. On je hodný, milý, přívětivý i kamarádský, ale jen, pokud zrovna nechce trénovat. To je z něj úplně jiný pokémon. Nemá slitování a trénuje s kým se mu zachce. Tento "tréninkový" stav nemá moc dobře pod kontrolou, ale už se to lepší. Je pro něj jednoduché propadnout do tréninkového stavu, kdy musí trénovat anic jiného už nezvládá. Dostat se z něj už je pro něj obtížné, a většinou tento stav končí naprostým vyčerpáním Grasse.
útoky: nárazový, listová břitva, energetická koule, švih ocasem, listová bouře, hyper paprsek, semínkový útok

Espa
Minulost a povaha: Espurr se všichni smály, pdle vzhledu. Byla jediný espurr v okolí. A navíc jediný psychický pokémon. K novým pokémonům má respekt, ale pokud ví, že jste v týmu a nebudete se jí smát, zjistíte, že je ho hodná a kamarádská espurr, která se bojí, kdo jí zase bude pomlouvat. Nikdy by nikomu schválně neublížila. Samozřejmě mimo zápasy, kde se snaží vyhrát.
útoky: zmatení, lstivý pohled, škrábavý útok, psychický paprsek

Vand
Nalezený obrázek pro pokémon mudkip.gif
Minulost a povaha: Vand dříve žil u potoka. Když se ale dozvěděl o hodném týmu, rozhodl se tam přidat a chránit ostatní pokémony (kromě ohnivých). Jeho jméni je pro něj naprosto přesné. vand znamená voda a on miluje vodu. Rád v ní plave, stříká na všechny kolem a považuje vodu za zachránce všeho. Nikdo před ním nesmí říci potopa, tsunami či něco takového, kde ničí voda. Zato požár, to je něco jiného. Ten totiž voda uhasí a Vand má pocit, že voda je nejlepší živel a vždy byl a vždy bude. A vodní pokémoni jsou tím pádem nejlepší, ale Purpuru i Leafi s tímhle neotravuje. Zato nemá rád ohnivé typy.
útoky: nárazový, vodní dělo

registrovaní:

Terminus
image
minulost a povaha:
Terminus se narodil v rodině která dbala na správné vychování. Takže se brzo stal velice dobře vychovaným pokémonem, ale jeho otec nezapomínal že jako správný pokémon bojového typu musí umět bojovat a tak po několika trénincích zvládl bojovat docela dobře. Mladý Terminus však po čase měl dost toho samého prostředí a tak jeho rodiče svolili k jednomu, že ho pustí prozkoumávat svět. Mladý nezkušený Terminus tedy šel, první nemilá zkušenost ho potkala ještě téhož večera. Napadadlo ho pár Beedrilů a jelikož byli v přesile tak to Terminus nezvládl, nyní zranění Terminus který možná zanedlouho upadne do bezvědomí hledá někde nějakou pomoct. Terminus je gentleman, se slovy to umí velice dobře a tak nemá problém "Okouzlit" nějakou dámu. Je to vyloženě diplomat nikdy se nepřeřekl a tak, ale nemyslete si že by byl namyšlený, to ne on je milý přátelský pokémon. Ale tak jak dobře to umí mluvit umí i bojovat, ale existuje jeden důvod kdy bojuje ze všech sil které má. A to když před ním urazíte samici. Jako správný getleman přece bude bojovat za čest samice která byla uražena..naposledy , no nehledí zrovna na sebe.
útoky: Aurová koule, boj z blízka, extrémní rychlost, zemětřesení, blesková rána.

zlé postavy:

Darkness
umbreon blackwhite
Minulost a povaha: Nejstarší ze sester Purpura, Leafi a ona. Dříve neměla ráda zlo, byla hodná, ale měla ráda noc a nechtěla spát, chtěla se vyvinout v umbreona, což byla podle její matky nejhorší evoluce. A navíc je samotářská. Proto měla vždy pocit, že jí ani matka, ani sestry nemají moc rády. A otec prý byl jako její matka. Když její matka předala vedení její nejmladší sestře Purpuře, rozhodla se, že už s nima nebude a odešla a založila zlou stranu. Zastává názor, že jako nejstarší měla převzít vedení právě ona. Má ráda boje a často trénuje. Nikdy by z boje neutekla. Dříve byla vlastně odstrkována, teď se však teprve ukazuje, jakou má sílu. Pokémony z hodné strany její sestry nenávidí, včetně jejích sester, ale pro pokémony na zlé straně by padla.
útoky: nárazový, ochranný, stínová koule, švih ocasem, železný ocas, kousavý útok, temný puls, hrabavý útok, měsíční záře

registrovaní:

Shade
Nalezený obrázek pro houndour gif
minulost a povaha:
Jak je známo Houndourové žijí ve smečkách a tak není překvapení že Shade se již v jedné smečce narodil. Narodil se rovnou páru který smečku vedl, ano narodil se takzvaným alfám, ale jak brzo zjistil už měl bratříčka , jeho bratr se jmenoval, Eternos. Tím pádem prvorozený byl Eternos jemu bylo prý předurčeno aby pak převzal vedení smečky až vyroste. Ačkoliv byl Shade druhorozený rozhodně mu nebyla upřena pořádná výchova. Naučil se lovit v noci i ve dne, a to nejdůležitější každý večer postupoval tvrdý trénink, jako menší kňučel trénink neměl rád, ale postupem času si trénink zamiloval a když má volný čas tak většinou trénuje aby zesílil své útoky. Čas plynul dál a Eternos převzal vedení smečky, mladý Shade měl však jiné přání. Chtěl prozkoumávat svět, a tak po dlouhém přemlouvání rodičů a dokonce i po přemlouvání bratra mu bylo dovoleno že může jít, však pod jednou podmínkou že se jednoho dne vrátí, třeba jen na jeden den , ale rodiče ho pak chtějí ještě vidět. Poslední slova které slyšel od svých rodičů byli "Máme tě rádi ..jsme na tebe pyšní a vždy budeme synu" Takže nyní cestuje
Říká se nesuď knihu podle obalu..tedy pokémona podle toho co o něm říkají, ale podle všech je Houndour pes z pekel a jeho povaha tomu plus mínus odpovídá. Shade je na povrch velice hrdý pokémon, který by vás dokázal urazit jedním slovem, nepočítejte že by se vám nějak omluvil..tedy aspoň ne za začátku. Pokud přetrpíte jeho povahu že od něj neuslyšíte ani slovo co by vás potěšilo tak poznáte že Shade je pokémon který by za své přátelé položil život. I přesto když už budete jeho kamarád, asi nepochopíte jeho smysl pro humor.. Protože pro něj jsou vtípky když se baví on , ale jestli se už baví i ti druzí? Na tom mu až tak nezáleží.
Ale když to přežene tak se vám dokáže omluvit, však dále, pokud jste jeho kamarád můžete se mu svěřit s nějakým tajemstvím a můžete si být jisti že vaše tajemství nikomu nevyzradí. A výjimečně se stává že by pro vás měl i nějaká utěšující slova, ale to se skoro vůbec nestane. Jeho volný čas věnuje tréninkům a občas se stává že na zápasy vyzve i silnější pokémony, bolest či rány však snaší hrdě, také co pobral je že v zápasech využívá rychlost. Ale co ještě více používá je síla. Protože on síly pobral docela dost. A dále nemá rád když mu někdo rozkazuje, možná že to má po rodičích , ale má mírně vůdcovskou povahu a takový tvrdý pohled, malý pokémoni se ho díky tomu docela bojí.
útoky: Smog, ohnivý tesák, plamenomet, drtivý útok, Řev (Roar)

Nyx
Nalezený obrázek pro pokemon sneasel.gif
minulost a povaha:
Nyx se narodila dvoum Sneaselům kteří se odmítali vyvinout, prý to neschvalují Nyx to bylo ze začátku jedno, měla svojí rodinu ráda a byla hodná a rodiče se jí plně věnovali, a také se jí snažili vštěpit nenávist k vývinu, a to byla první věc co jí donutilo udělat to co udělala. Ale zpět k tomu, její rodiče vždy tvrdili že vývoj není třeba že vývoj je prý hnusný. Ale Nyx to viděla jinak. Ten vývoj jí přímo uchvátil. A pak to přišlo když se rodičům narodila další.. Byla to sestřička, pojmenovali ji Nox. Ta už byla podle představ rodičů nechtěla se vyvinout, a Nyx jedné noci stála před doupětem a hleděla na měsíc. Začínala mít pocit že jí rodiče od narození sestry odstrkovali. Jednoho dne to rodičům prostě oznámila "Chci se vyvinout!" proběhla hádka a rodiče na Nyx hodili věčný kámen aby se nikdy nemohla vyvinout, Nyx se díky bohu vyhnula, a pak udělala to jediné co jí v tu chvíli napadlo..utekla od rodičů ..Nyní? Hledá to co jí pomůže se vyvinout a hodlá se vyvinout co nejdříve.
Dřív milá a přátelská Nyx se stala mírně necitelnou, skoro na všechno má nějakou sarkastickou poznámku, ale ráda provádí ostatním vtípky , ale všechno s mírou ví kde to má meze. Je sice těžké se s ní spřátelit , ale když už to někdo zvládne je Nyx kamarádka do zápasů kde by za vás klidně položila život bylo by to třeba. Jinak je Nyx velice rozumná, a má to v hlavě srovnané, je to taková hlavička. Ráda krade ostatním věci.. a někdy je i vrátí, ale to jen někdy. Však když už něco naplánuje..plán to je velice promyšlený.
útoky: Hrabavý útok, Ledový paprsek, ochranný útok, dvojitý útok (zdvojení) stínová koule, ledová rána, přitažlivý útok

Eras
minulost a povaha:
Znáte pocit když vám rodiče chtějí plánovat osud? No mladý Eras ho zná až moc dobře, jakožto Rockruff má dvě možnosti vývinu, denní formu nebo "Půlnoční" formu, denní forma vypadala jako vlk. Ale ta půlnoční forma..nevěděl k čemu to přirovnat, ale připomínalo mu to něco nebezpečného něco čeho by se měli ostatní bát, problém byl však jeden narodil se ve smečce kde všichni přijali denní formu, mezitím co ostatní děti trénovali ve dne , tak on ve dne spal a trénoval když ostatní spali, takhle to nějakou dobu pokračovalo, a když si smečka uvědomila že Erase nezmění jednoho dne když spal ho odnesli daleko od nich..a od té doby se toulá.. vždycky měl rád tmu a nehodlá to měnit.
Eras je takové malé trdlo, tu a tam ještě dokonce zakopne o své vlastní nožky. Prozatím se zdá že pobral více síly než rozumu, ale si někdo Erasa vezme takzvaně pod "ochranná" křídla a ještě tomu ten dotyčný bude mít rád tmu a tak, tak k němu Eras bude vzhlížet. A ačkoliv je ještě docela malý mohl by být docela užitečný má totiž "talent" objevit se tam kde by mohl být potřeba, je sice malý ale někdy je až moc šikovný..
útoky: drtivý útok, kamenné ostří, dvojitý útok, kamenný hrob, kamenný vrh, kamená lavina (nebo sesuv), ohnivý tesák, bleskový tesák, řev

neutrální postavy:

Matka Purpury, Leafi a Darkness
espeon_pt
Objevuje se pouze v díle 0. V ostatních se o ní ani moc neluví. Vždy je o ní napsáno jako o matce Purpury, Leafi a Darkness, nebo o bývalé vůdkyni (v případě většiny dílu 0 vůdkyni). Je to hodná Espeon, která založila hodný tým. Nenávidí, když někdo ubližuje pokémonům, nenávidí zlo, nemá ráda noc, v noci se podle ní má spát. Nejlepší evoluce je podle ní espeon a nejhorší umbreon. Umbreony nenávidí a proto í štve, že Darkness má ráda tmu a vyvinula se v umbreona. Má ráda psychické síly a je společenská. Boje nemá ráda a spoustu toho řeší slovně.
Vyzvala na zápas trenéra eevee evolucí, který chytil jejího patrnera. Prohrála a on jí chytil, dle dohody - vyhraje ona, pustí jejího partnera, vyhraje on, přidá se k němu.

Otec Purpury, Leafi a Darkness
espeon_pt
Objevuje se v 0. díle. V dalších se o něm pouze mluví. Je o něm napsáno jako o otci Purpury, Leafi a Darkness, o zástupci vůdkyně, o jejím patrnerovi... Je to hodný Espeon, který nenávidí ubližování pokémonům, ale ještě víc nenávidí noc a temné typy a tudíž za vším zlým vidí noc a temné typy. V noci se má prý spát. Nejlepší evoluce je podle něj Espeon a nejhorší Umbreon. Má rád psychické síly, je společenský a nemá rád boje. Jednou ho ale chytil trenér pokémonů. Od té doby žije s trenérem eevee evolucí a již i s jeho partnerkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama