Dobro a Zlo - přihláška

21. července 2017 v 7:29
Chcete se registrovat? To jsem ráda. Přečtěte si pravidla a vyplňte registraci:

Pravidla:
1. Hned se nevztekej, když se ti něco v příběhu nepovede
2. Nemám milión ruk, nepíši jen tento příběh.
3. Nepoužívej sprostá a jinak nevhodná slova, případně je vyhvězdičkuj, ale nepiš nic typu: Do p***le, k***a... V rozumné míře.
4. Píšu podle vaší povahy, minulosti a někdy se zeptám, jak to chcete, pokud se vám něco nelíbí, hned se nevztekejte, ale napiště mi to v klidu.
Registrace:

1. Jméno
2. Druh
3. Který tým (dobro, zlo, neutrál - neutrálů nejméně!!")
4. Minulost
5. Povaha
6. Vývin?
7. ostatní
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shade Shade | 24. července 2017 v 19:16 | Reagovat

1. Shade
2. (Houndour)typ-Ohnivý/temný
3. Zlo
4. Jak je známo Houndourové žijí ve smečkách a tak není překvapení že Shade se již v jedné smečce narodil. Narodil se rovnou páru který smečku vedl,  ano narodil se takzvaným alfám, ale jak brzo zjistil už měl bratříčka ,  jeho bratr se jmenoval, Eternos. Tím pádem prvorozený byl Eternos jemu bylo prý předurčeno aby pak převzal vedení smečky až vyroste.  Ačkoliv byl Shade druhorozený rozhodně  mu nebyla upřena pořádná výchova.  Naučil se lovit v noci  i ve dne, a to nejdůležitější každý večer postupoval tvrdý trénink, jako menší kňučel trénink neměl rád, ale postupem času si trénink zamiloval a když má volný čas tak většinou trénuje aby zesílil své útoky.  Čas plynul dál a Eternos  převzal vedení smečky, mladý Shade  měl však jiné přání. Chtěl prozkoumávat svět, a tak po dlouhém přemlouvání rodičů a dokonce i po přemlouvání bratra mu bylo dovoleno že může jít, však pod jednou podmínkou že se jednoho dne vrátí, třeba jen na jeden den , ale  rodiče ho pak chtějí ještě vidět. Poslední slova které slyšel od svých rodičů byli "Máme tě rádi ..jsme na tebe pyšní a vždy budeme synu"  Takže nyní cestuje
5. Říká se nesuď knihu podle obalu..tedy pokémona podle toho co o něm říkají, ale podle všech je  Houndour pes z pekel a jeho povaha tomu plus mínus odpovídá. Shade je na povrch velice hrdý pokémon, který by vás dokázal urazit jedním slovem,   nepočítejte že by se vám nějak omluvil..tedy aspoň ne za začátku. Pokud přetrpíte jeho povahu že od něj neuslyšíte ani slovo co by vás potěšilo tak poznáte že Shade je  pokémon který by za své přátelé položil život. I přesto když už budete jeho kamarád, asi nepochopíte jeho smysl pro humor.. Protože pro něj jsou vtípky když se baví on , ale jestli se už baví i ti druzí? Na tom  mu až tak nezáleží.
Ale když to přežene tak se vám dokáže omluvit, však dále, pokud jste jeho kamarád můžete se mu svěřit s nějakým tajemstvím a můžete si být jisti že vaše tajemství nikomu nevyzradí. A výjimečně se stává že by pro vás měl i nějaká utěšující slova, ale to se skoro vůbec nestane.  Jeho volný čas věnuje tréninkům a občas se stává že na zápasy vyzve i silnější pokémony, bolest či rány však snaší  hrdě,  také co pobral je že v zápasech využívá rychlost. Ale co ještě více používá je síla. Protože on síly pobral docela dost. A dále nemá rád když mu někdo rozkazuje, možná že to má po rodičích , ale má mírně vůdcovskou povahu a takový tvrdý  pohled, malý pokémoni se ho díky tomu docela bojí.    
6. Vyvinout se rozhodně chce.
7. Útoky
Smog, ohnivý tesák, plamenomet, drtivý útok, Řev (Roar), po vývinu se naučí útok Inferno a jestli by to šlo tak by se ještě někdy naučil Hyper paprsek

2 Black Star Black Star | 24. července 2017 v 20:57 | Reagovat

[1]: Ano. Samozřejmě, může se naučit i hyperpaprsek

3 Nyx Nyx | 25. července 2017 v 21:17 | Reagovat

1. Nyx
2. Temný/ledový (Sneasel)
3. Zlo (No co? :o V dobru je jich hodně! :D)
4. Nyx se narodila dvoum Sneaselům kteří se odmítali vyvinout,  prý to neschvalují Nyx to bylo ze začátku jedno, měla svojí rodinu ráda a byla hodná a rodiče se jí plně věnovali, a také se jí snažili vštěpit nenávist k vývinu, a to byla první věc co jí donutilo udělat  to co udělala. Ale zpět k tomu, její rodiče vždy tvrdili že vývoj není třeba že vývoj je prý hnusný. Ale Nyx to viděla jinak. Ten vývoj jí přímo uchvátil. A pak to přišlo když se rodičům narodila další.. Byla to sestřička, pojmenovali ji Nox. Ta už byla podle představ rodičů nechtěla se vyvinout, a  Nyx jedné noci stála před doupětem a hleděla na měsíc.  Začínala mít pocit že jí rodiče od narození sestry odstrkovali.  Jednoho dne to rodičům prostě oznámila "Chci se vyvinout!"  proběhla hádka  a rodiče   na Nyx hodili věčný kámen aby se nikdy nemohla vyvinout, Nyx se díky bohu vyhnula,  a pak udělala to jediné co jí v tu chvíli napadlo..utekla od rodičů ..Nyní? Hledá to co jí pomůže se vyvinout a hodlá se vyvinout co nejdříve.
5. Dřív milá a přátelská Nyx  se stala mírně necitelnou, skoro na všechno má nějakou sarkastickou poznámku, ale  ráda provádí ostatním vtípky , ale všechno s mírou ví kde to má meze. Je sice těžké se s ní spřátelit , ale když už to někdo zvládne je Nyx kamarádka do zápasů kde by za vás klidně položila život bylo by to třeba. Jinak je Nyx velice rozumná, a má to v hlavě srovnané, je to taková hlavička. Ráda krade ostatním věci.. a někdy je i vrátí, ale to jen někdy. Však když už něco naplánuje..plán to je  velice promyšlený.
6.Chce  se vyvinout co nejdříve
7. Útoky : Hrabavý útok, Ledový paprsek, ochranný útok, dvojitý útok (zdvojení) stínová koule, ledová rána, přitažlivý útok

4 Eras Eras | 25. července 2017 v 22:29 | Reagovat

1. Eras
2. kamenný (Rockruff)
3. Zlo
4. Znáte pocit když vám rodiče chtějí plánovat osud? No mladý Eras ho zná až moc dobře, jakožto Rockruff má dvě možnosti vývinu, denní formu nebo "Půlnoční" formu, denní forma vypadala jako vlk. Ale ta půlnoční forma..nevěděl k čemu to přirovnat, ale připomínalo mu to něco nebezpečného něco čeho by se měli ostatní bát,  problém byl však jeden narodil se ve smečce kde všichni přijali denní formu, mezitím co ostatní děti  trénovali ve dne , tak on ve dne spal a trénoval když ostatní spali,  takhle to nějakou dobu pokračovalo, a  když si smečka uvědomila že Erase nezmění jednoho dne když  spal ho odnesli daleko od nich..a od té doby se toulá.. vždycky měl rád tmu a nehodlá to měnit.  
5. Eras je takové malé trdlo, tu   a tam ještě dokonce zakopne o své vlastní nožky. Prozatím se zdá že pobral více síly než rozumu, ale si někdo Erasa vezme takzvaně pod "ochranná" křídla a ještě tomu ten dotyčný bude mít rád tmu a tak, tak k němu Eras bude vzhlížet. A ačkoliv je ještě docela malý  mohl by být docela užitečný má totiž  "talent" objevit se tam kde by  mohl být potřeba, je sice malý ale někdy je až moc šikovný..
6. Lycanroc midnight forma (snaží se trénovat  v noci, ve dne většinou odpočívá. )
7. útoky : drtivý útok, kamenné ostří, dvojitý útok, kamenný hrob, kamenný vrh, kamená lavina (nebo sesuv), ohnivý tesák, bleskový tesák, řev

5 Black Star Black Star | 27. července 2017 v 19:34 | Reagovat

[3]:

[4]: Registrováno, ale příběh bude tak příští týden.

6 Shade Shade | 27. července 2017 v 22:24 | Reagovat

[5]: Nevadí c. vzhledem k tomu že budu příští týden hlídat malé děti ráda si oddechnu u tvého  příběhu c.

7 Terminus Terminus | 29. července 2017 v 21:21 | Reagovat

1.  Terminus
2. Bojový )Riolu)
3. dobro
4. Terminus se narodil v rodině která dbala na správné vychování.  Takže se brzo stal velice dobře vychovaným pokémonem, ale jeho otec nezapomínal že jako správný pokémon bojového typu musí umět bojovat a tak po několika trénincích zvládl bojovat docela dobře. Mladý Terminus však po čase měl dost toho samého prostředí a tak jeho rodiče svolili k jednomu, že ho pustí prozkoumávat svět. Mladý nezkušený Terminus tedy šel, první nemilá  zkušenost ho potkala ještě téhož večera. Napadadlo ho pár Beedrilů a jelikož byli v přesile tak to Terminus nezvládl, nyní zranění Terminus  který možná zanedlouho upadne do bezvědomí  hledá někde nějakou pomoct.  
5. Terminus je gentleman,  se slovy to umí velice dobře  a tak nemá problém "Okouzlit" nějakou dámu.  Je to vyloženě diplomat nikdy se nepřeřekl a  tak, ale nemyslete si že by byl namyšlený, to ne on je milý přátelský pokémon.  Ale tak jak dobře to umí  mluvit umí i bojovat, ale existuje jeden důvod kdy bojuje   ze všech sil které má. A to když před ním urazíte samici. Jako správný getleman přece bude bojovat za čest samice která byla uražena..naposledy , no nehledí zrovna na sebe.      
6. chce se vyvinout
7. Aurová koule, boj z blízka, extrémní rychlost, zemětřesení, blesková rána.

8 Stormy Stormy | 29. července 2017 v 22:09 | Reagovat

1. Stormy
2. normalní/létající (později) ohnivý/létající
3. zlo
4. V hnízdě si jí sourozenci vždycky dobírali že je menší než oni. Vždy si jí dobírali když v dohledu nebyli rodiče takže když si malá Stormy postěžovala  rodiče jí nevěřili. Takže z milé Stormy se vzala osoba uzavřená  a nevrlá. A  to co neměla na síle , dohnala v rychlosti a nenápadnosti. Po chvíli byla nakonec nejrychlejší z rodiny. A jednoho dne se rozhodla že odletí. Neměli ji rádi že byla malá?  Rozhodla se že půjde do světa aby jim dokázala  že na velikosti nezáleží.  
5. Dříve milá a přátelská  Stormy je nyní uzavřená, a mírně odsekává. A je velice nepříjemná když někdo naráží na její velikost. Jinak když se s ní někdo skamarádí   a nebude narážet na její velikost tak pozná  že Stormy je vyloženě přítel do nepohody. Vždy najde  nějaké slovo  které kamarády pobaví nebo potěší.  
6. Vyloženě se touží vyvinout.
7. rychlí útok, uhlíky, ohnivý výpad, statečného ptáka (brave bird) ocelové křídlo, dvojitý útok. plamenomet, vzdušné eso. klovavý útok (Stormy je menší než ostatní jejího druhu)

9 Saline Saline | 30. července 2017 v 22:45 | Reagovat

1. Saline
2. dračí/létající
3. zlo
4. První co si pamatuje jsou zvuky a pak náhle teplo. Tehdy to byla matka která si jí k sobě přivinula, o několik dní  Saline otevřela oči, viděla obřího (netopýra) svojí matku a pak dalšího tvora, a pak ještě jednoho malého tvorečka. Rodiče jim věnovaly veškerou možnou péči, a hlavně při létání. Vždy se učili létat když byl soumrak její bratr Shadow se brzy létat naučil, ale Saline se niky pořádně nenaučila létat rychle.   Kdykoliv když tohle později zkoušela  tak například narazila do stromu, nebo do větve. Jednoho večera  se však její bratr vyvinul. A jak se zdálo jen tak tak. ještě téhož večera  je někdo napadl. Napadl je Espeon  a Saline překvapená nebo spíše vyděšená nestihla vzlétnout, Kolem ní  se ovinulo křídlo  jejího bratra a díky tomu ji ochránil před psychickým paprskem. Potom  už rodiče Espeona zahnali, od té doby má podivný strach z espeonů, ale i ten se určitě jednoho dne  překoná. A první krok k tomu učinila samotná Saline,  přemluvila své rodiče k tomu , aby ji pustili prozkoumávat svět, rodiče je nakonec pustili. S tím že řekli "Kdyby něco zavolej nás..uslyšíme tě" Saline sice nevěděla jak by ji mohli slyšet, ale přikývla a tak tedy odešla cestovat
5. Už odmalička měla ráda noc,   přes den se většinou schovává ve stínech či  tam někde spí. V noci se  pohybuje, ohledně kamarádství tak to jí navazovat jde, ale jenom s těmi se kterými si popovídá a zjistí že má aspoň trochu podobné názory jako ona. Jinak je to vyloženě týmový hráč, která by nikoho z týmu nezklamala. Když však má někdo nějaký nápad, a ona si myslí že ten nápad má nějaké chyby tak to jednoduše řekne.  
6. Ano chce se vyvinout  
7. Boomburst, Hurikán, temný puls, měsíční záře, stínový dráp, dračí puls, vzdušné eso, dračí ocas (Má mírný strach z Espeonů, ale kdyby se někdy musela nějakému Espeonovi postavit tak to prostě udělá, a tím se stane že překoná svůj strach, ale všechno má svůj čas že?)

10 Black Star Black Star | 1. srpna 2017 v 13:20 | Reagovat

[8]:

[9]:
Druh, ne typ

11 Stormy Stormy | 1. srpna 2017 v 20:05 | Reagovat

[10]: Fletchling

12 Saline Saline | 1. srpna 2017 v 20:05 | Reagovat

[10]: Noibat

13 Black Star Black Star | 2. srpna 2017 v 22:09 | Reagovat

[11]:

[12]: Dobrá, děkuji. Už má ale skoro napsaný 2. díl a už mám nějak vymyšleno, co tam bude, budeme až ve třetím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama