Halloween arcanine

15. října 2017 v 10:25
Toto je mrtvý arcanine, zjevuje se jen na Halloween. Je velmi tajemný. Jedná se o samečka, jedinečný exemplář. Chytit ho proti jeho vůli je nemožné. O jeho minulosti není moc známo. S nikým o ní nechce mluvit a pokud chcete, nejprve vám řekne, že ne a pokud chcete i tak, on se ihned rozplyne a už se vám ten rok neukáže. A nic vám neřekne. Pokud mu pomůžete projít lesem, budete mít v listopadu štěstí - vyhrajete soutěž, potkáte vašeho oblíbeného pokémona a on bude chtít se k vám přidat... Pokud ale ho budete nutit, aby vám řekl něco o jeho minulosti, a on už toho bude mít dost a rozplyne se, bude vás v listopadu provázet smůla - vypadnete v prvním kole s minimálním počtem bodů, před velmi důležitým bojem vám onemocní váš nejsilnější pokémon... Úplaty v podobě procházek lesem neplatí. Čím delší procházka v lese tím více budete mít štěstí. Jen mu musíte říci, co by jste si přály.
O něm:
druh: Speciální Halloweenský pokémon - Halloween Arcanine
přezdívka: ---
pohlaví: sameček
typ: ohnivý, duchový
povaha: Halleween Arcanine býval nebojácným pokémonem. Když ho ale chytili a dali na černý trh, a tam ho psychicky týrali, ztratil veškeré sebevědomí. Bojí se jít v noci přes les, zvláště o halloweenu, ale miluje procházky lesem. Procházka lesem v noci, kde je to tajemné je něco, co vždycky miloval, ale nyní se hrozně bojí. Proto tomu, kdo s ním půjde na procházku v noci po lese způsobí štěstí, nebo jeho pokémona učiní na pár dní nebojácným. Na sebe to ale logicky použít nemůže, jinak by byl už dávno v lese o halloweenu. Pokud ho ale budete do něčeho nutit, zařídí vám smůlu, nebo bude váš pokémon několik dní strašpytel.
minulost: Arcanine jako growlithe miloval les v noci. Bylo to takové tajemné a to on měl rád. Objevování tmavého, spoustě pokémonům hrůzu nahánějícího, lesa bylo to, po čem toužil a co miloval. Jednou tam v noci našel i ohnivý kámen a vyvinul se. Jednou ho ale brzy ráno, když se vracel z lesa chytil lovec pokémonů a dal ho na černý trh. Tam arcanina týrali, fyzicky i psychicky, ale zvláště to psychické na něm zanechalo následky. Stal se z něj strašpytel. Lidí se nebojí, protože kdysi, ještě jako growlithe viděl lidi, jak jsou na své pokémony hodní, ale na černém trhu mu srazili sebevědomí na nulu a on se nyní bojí jít i tmavým lesem, zvláště o halloweenu, což dříve miloval ještě více, než normální noční les…
útoky:
neprozradím
speciální:
způsobit smůlu nebo štěstí, vystrašit pokémona/udělat pokémona nebojácným a ještě další
útoky, co se může naučit:
neprozradím
Pokud ho chceš, musíš ho přemluvit. Napiš dlouhý příběh, kde si s ním promluvíš, pohraješ, a nakonec se ho zeptáš, jestli by ne chtěl být tvým pokémonem. Čím delší, ale obsahově lepší, tím větší šance, že s tebou půjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama