Halloween Umbreon

13. října 2017 v 17:33

Akce: halloweenská noc

Toto je mrtvý umbreon, zjevuje se jen na Halloween. Je velmi tajemný. Jedná se o samečka, jedinečný exemplář. Chytit ho proti jeho vůli je nemožné. O jeho minulosti není moc známo. S nikým o ní nechce mluvit a pokud chcete, nejprve vám řekne, že ne a pokud chcete i tak, on se ihned rozplyne a už se vám ten rok neukáže. A nic vám neřekne. Pokud si s ním dáte trénink, budete mít v listopadu štěstí - vyhrajete soutěž, potkáte vašeho oblíbeného pokémona a on bude chtít se k vám přidat... Pokud ale ho budete nutit, aby vám řekl něco o jeho minulosti, a on už toho bude mít dost a rozplyne se, bude vás v listopadu provázet smůla - vypadnete v prvním kole s minimálním počtem bodů, před velmi důležitým bojem vám onemocní váš nejsilnější pokémon... Úplaty v podobě tréninků neplatí. Čím více levlů v tréninku umbreon získá, tím více budete mít štěstí. Jen mu musíte říci, co by jste si přály.
O něm:
druh: Speciální Halloweenský pokémon - Halloween Umbreon
přezdívka: ---
pohlaví: sameček
typ: temný, duchový
povaha: Halleween Umbreon má moc rád tréninky a zápasy. Když s ním budete trénovat, zařídí vám na další měsíc štěstí. Pokud ho budete nutit, bude to smůla, co vám zařídí. Rád pomáhá, ale ze začátku je hodně opatrný. Když ale zjistí, že mu od vás nebezpečí nehrozí, může vám i trošku pomoci. Dokáže totiž pokémonovi, kterého vidí přidat nebo ubrat jeden levl.
minulost: Tento umbreon kdysi žil jako spokojený, divoký eevee. Nebyl ale zatím moc silný, proto když potkal trenéra byl chycen a potom putoval s trenérem. Trenér z něj chtěl vaporeona. Umbreon se ale chtěl stát umbreonem a když mu trenér dával vodní kámen, jako eevee utekl do lesa. Měl svého trenéra rád a stejně byl chycen, ale on chtěl najít friendship. Po několika dnech ho našel a vyvinul se v umbreona. A potom se vydal zpět za svým trenérem. Ten tam ale už nebyl. Umbreon šel dál a hledal ho všude. A také ho našel. Když ho trenér uviděl, nevěděl, zda se má radovat, že se mu vrátil jeho nejsilnější pokémon, nebo zda se má rozčílit, že se vyvinul v tu nejhorší možnou verzi. Ale už s tím nic nemohl dělat a Umbreona si vzal zpátky. Zápasili společně, trénovali a putovali. Ale jednou byl v jednom městě turnaj začátečníků. Byl pro trenéry, co jsou méně než rok na cestě. A Umbreonův trenér se přihlásil. Jenomže tam byl také trenér, který dostal od svého bratra silného skorupyho, kterého se mu podařilo krátce před turnajem vyvinout. Umbreonův trenér se s umbreonem dostal až do finále. Říkalo se, že by to ten umbreon i přes velkou nevýhodu v levlech mohl vyhrát, protože ovládá útoky lépe, než protivník. Jenže před zápasem mu dal protivníkův trenér do jídla jed jeho pokémona. Umbreonovi bylo blbě, zápas prohrál a potom ještě brzy zemřel. Od té doby má modré oči a zelený odznaky. A zjevuje se na Halloween.
útoky:
neprozradím
speciální:
způsobit smůlu nebo radost, přidat/ubrat pokémonovi jeden levl
a ještě další
útoky, co se může naučit:
neprozradím

Pokud ho chceš, musíš ho přemluvit. Napiš dlouhý příběh, kde si s ním promluvíš, pohraješ, a nakonec se ho zeptáš, jestli by ne chtěl být tvým pokémonem. Čím delší, ale obsahově lepší, tím větší šance, že s tebou půjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama