Scary Houndoom

15. října 2017 v 10:26
Toto je mrtvý houndoom, zjevuje se jen na Halloween. Je velmi tajemný. Jedná se o samečka, jedinečný exemplář. Chytit ho proti jeho vůli je nemožné. O jeho minulosti není moc známo. S nikým o ní nechce mluvit a pokud chcete, nejprve vám řekne, že ne a pokud chcete i tak, on se ihned rozplyne a už se vám ten rok neukáže. A nic vám neřekne. Pokud ho rozveselíte, budete mít v listopadu štěstí - vyhrajete soutěž, potkáte vašeho oblíbeného pokémona a on bude chtít se k vám přidat... Pokud ale ho budete nutit, aby vám řekl něco o jeho minulosti, a on už toho bude mít dost a rozplyne se, bude vás v listopadu provázet smůla - vypadnete v prvním kole s minimálním počtem bodů, před velmi důležitým bojem vám onemocní váš nejsilnější pokémon... Úplaty v podobě rozveselení neplatí. Čím víc ho rozveselíte tím více budete mít štěstí. Jen mu musíte říci, co by jste si přály.
O něm:
druh: Speciální Halloweenský pokémon - Scary Houndoom
přezdívka: ---
pohlaví: sameček
typ: ohnivý, temný, duchový
povaha: Scary houndoom je nedůvěřivý vůči všem ostatním - lidem i pokémonům. Z dříve věčně veselého, kamarádského houndoura, se na černém trhu stal smutný a nedůvěřivý pokémon, kterého nikdo nemá rád, protože mu nerozumí. Houndoom je velmi nedůvěřivý a za nikým nechodí a nebaví se s ním, pokud mu nevěří, což může být dost obtížné, získat si jeho důvěru. Záchrana houndooma také totiž není nejlepší nápad, protože on pomoc nepřijímá, nechce pomoci, ponížilo by ho to, protože by měl pocit, že na to netsačí, že měli pravdu… On se snaží dokázat, že pravdu neměli, ale zároveň je bez sebevědomí, myslí si, že mají pravdu, ale rád by to vyvrátil, ale myslí si, že na to, aby to vyvrátil nemá.
minulost: Scary Houndoom býval jako houndour veselý, roztržitý a kamarádský pokémon. Bez kamarádů nikam nešel a moc rád s nima chodil prozkoumávat okolí a hráli si spolu… Jednoho dne ho ale chytil lovec pokémonů. Měl pocit, že houndour je zlý pokémon, kterého potřebuje, aby za něj bojoval. Rozhodl se houndoura vyvinout, což se mu podařilo, ale houndour, později houndoom odmítal spolupracovat s lovcem. Raději se nechal zmlátit a napadnul ho, než aby ho poslechnul. Lovec mu srážel sebevědomí a ze sebevědomého houndoura se stal nesebevědomí houndoom. Jenomže když lovce objevili policajti, houndoom ho zrovna kousnul, proto se ho všichni začali bát. Ale houndoom měl dobré srdce a pomohl ostatním pokémonům. To ale policajti nevěděli. Lovec ale jo, a když utekl z vězení, vydal se houndooma najít a pomstít se mu. A povedlo se mu to. Houndoom zemřel a od té doby se zjevuje na halloween.
útoky:
neprozradím
speciální:
způsobit smůlu nebo štěstí, způsobí, že pokémon bude hodný, nebo zlý (na 1 den)
útoky, co se může naučit:
neprozradím
Pokud ho chceš, musíš ho přemluvit. Napiš dlouhý příběh, kde si s ním promluvíš, pohraješ, a nakonec se ho zeptáš, jestli by ne chtěl být tvým pokémonem. Čím delší, ale obsahově lepší, tím větší šance, že s tebou půjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama